NEWS 1/2012

8. ledna 2012 v 21:39 | Miloš Vaníček |  Log
A máme tu první týden v novém roce.

Spolu s koncertem na Nové scéně Národního divadla proběhne projekce filmu Rock života, dokumentu o triumfálním (můžete si domyslet uvozovky) Katapultu na scénu. Začíná pohřbem baskytaristy "Dědka" Šindeláře a tím i koncem kapely, a končí prvním koncertem v novém složení.


Grinderman, londýnská alternativně-rocková kapela, sotva skončili a už chystají album remixů. Schválně, za jak dlouho vyjde best of album?


Bono Vox a Glen Hansard vzbudili pořádný rozruch. Se španělkami sice vyrazili do ulic už o Vánocích, nyní však celý hudební svět mluví skoro pořád o nich (skoro, ještě taky Adele, která vládla celoročnímu americkému hodnocení prodejnosti). Já jen dodám, že by naše sereblity měly spadnout zpátky na zem a vzít si z Irů příklad...


Brandon Flowers potvrdil, že nová deska jeho The Killers skutečně vyjde. Podle jeho vlastních slov se tak stane ještě tento rok.

A na závěr vzpomínka. V pátek to bylo už rovných 10 let, co zemřel praotec české alternativy, Mejla Hlavsa. Televize, rádia, hudební servery, nikde ani zmínka. Proto já toto trestuhodné opomenutí musím napravit. Věnujme Milanovi alespoň vzpomínku, když už to nikdo jiný neudělal...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama